Резерв столика
 

Дрес-код

Шановні відвідувачі Нічного клубу Saxon. Приходячи до нашого клубу, кожен із Вас стикався з роботою двох служб, завданням яких є відбір відвідувачів згідно з встановленими критеріями зовнішнього вигляду та поведінки. Для того щоб Ви завжди змогли легко і просто пройти браму Dress Code і Face Control, не оббиваючи при цьому вхід з проханням все-таки пустити Вас усередину, Вам слід знати кілька простих правил..

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Ні для кого не секрет, що кожен нічний клуб має певні правила, згідно з критеріями яких формується зовнішній вигляд публіки. Ми не нав'язуємо нашим відвідувачам шаблон певної клубної стилістики в одязі, просто вказуємо перелік необхідних правил відповідності до стандартів нашого клубу.

  1. Стиль одягу – Сasual, Сulture. Модний одяг світових брендів, взуття, а також яскраві та неординарні аксесуари у ціновій категорії «середній» та «вище среднього».
  2. Охайність, чистота.
  3. Відповідність останнім модним тенденціям.
  4. Спортивний стиль одягу (Performance) суворо заборонено!

ПОВЕДІНКА

До клубу не допускаються особи:

  1. у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння.
  2. які вживають алкогольні напої біля входу до клубу;
  3. агресивно поводяться стосовно інших гостей або персоналу клубу;
  4. підозрювані у вживанні чи розповсюдженні наркотичних речовин;
  5. підозрювані у скоєнні протиправних дій щодо відвідувачів, персоналу чи майна клубу;
  6. особи, які не відповідають віковим критеріям зрілості.

ВІК

До клубу допускаються особи, які досягли 18 років. Щоб уникнути непорозумінь рекомендуємо мати при собі документ (або копію), що засвідчує особу та вік.

Нагадуємо, що клуб Saxon приватний заклад, тому має право відмовити будь-якому відвідувачу в відвідуванні, без пояснення причин, але дотримання цих правил збільшить ймовірність вашого приємного проведення часу в нашому клубі.